Terminliste 2013 – 2014            
MÅNED Dato Arrangement Regions cup Klasser Program Sted Arrangør TD
JUNI 23.06.2013 Sommerskiskolen   13-16   Feed    
  28.06.2013 Sommerskiskolen   13-16   Feed    
JULI                
                 
                 
AUGUST 02.08.2013 Blink 2013   13-21 Sprint Sandnes RSSK Per Morten Selle
  03.08.2013 Blink 2013   13-21 Sprint finaler Sandnes RSSK Per Morten Selle
                 
SEPTEMBER 07.09.2013 Sommer LM rulleski/Regionscup X alle Fellesstart Birkeland Birkenes IL  Halvor Johnsen
  21.09.2013 NM rulleskiskyting   17-Senior Sprint Mo i Rana Bossbo & Yttern  
  22.09.2013 NM rulleskiskyting   17-Senior Jaktstart Mo i Rana Bossbo & Yttern  
  14.09.2013 Skytesamling   13-16
 
Melsheia RSSK  
  29.09.2013 Skogsløp m/ skyting X alle Sprint Sætra Moi IL Arild Rostrup /  Stein Tyldum
OKTOBER 13.10.2013 KM skogsløp   alle Sprint Melsheia Sandnes SSL  Anbjørn Ueland /   Morten Hage
                 
  18.10.2013 Tonstadsamling   alle   Feed   RSSK     
  19.10.2013 Tonstadsamling   alle   Feed   RSSK  
  20.10.2013 Tonstadsamling   alle   Feed   RSSK  
  20.10.2013 Rulleskirenn   alle   Feed Figgjo ski & skiskyting  Sigmund Berge /  Per Helge Ollestad
NOVEMBER 15.11.2013 Mønstringsrenn   15 – senior Sprint Sjusjøen NSSF  
  16.11.2013 Mønstringsrenn   15 – senior Sprint Sjusjøen NSSF  
  17.11.2013 Mønstringsrenn   15 – senior Fellesstart Sjusjøen NSSF  
  23.11.2013 DNB NC#1   Senior sprint Geilo Geilo IL  
  24.11.2013 DNB NC#1   Senior fellesstart Geilo Geilo IL  
DESEMBER 07.12.2013 DNB NC#2/Statskraft cup #1   17-Senior Normal Lygna Tingelstad SSK / Søndre Ål SSK  
  08.12.2013 DNB NC#2/Statskraft cup #1   17-Senior Sprint Lygna Tingelstad SSK / Søndre Ål SSK  
  15.12.2013 Kretsrenn   alle Normal Feed Gjesdal SSK  Mette Idland /  Guri Årsvoll
  28.12.2013 Romjulsprinten   alle Sprint Birkeland Birkenes IL  
  29.12.2013 Romjulsprinten   alle Sprint Feed Sandnes SSK  Arne Fossfjell /  Kenneth Asheim
                 
JANUAR 04.01.2014 DNB NC#3/Statkraft cup #2   17 – senior sprint Østre Toten Østre Toten  
  05.01.2014 DNB NC#3/Statkraft cup #2   17-senior jaktstart Østre Toten Østre Toten  
  11.01.2014 KM Skiskyting   alle Normal Feed Figgjo  Ole Østebø /  Bente Haga
  12.01.2014 KM Skiskyting   alle Sprint Feed Figgjo  Svein A. Skåland /  Terje Hetland
  18.01.2014 Kvalfoss Sprinten   13-16 Sprint Holmenkollen    
  19.01.2014 Kvalfoss Sprinten   13-16 Normal Holmenkollen    
  25.01.2014 DNB NC#4/Statkraft cup #3   17-senior   Myrkdalen-Voss Eldar  
  26.01.2014 DNB NC#4/Statkraft cup #3   17-senior   Myrkdalen-Voss Eldar  
  26.01.2014 Kretsrenn   alle Normal Tjørhom Sirdal  
                 
FEBRUAR 02.02.2014 Kretsrenn   alle Stafett Sætra Moi IL  Anne Berge / Terje Sporaland
  08.02.2014 LM Skiskyting X alle Normal Feed Sandnes SSL  Morten Hage / + NSSF
  09.02.2014 LM Skiskyting X alle Sprint Feed Sandnes SSL  Anne Merethe Idland/          + NSSF
  14.02.2014 NM Junior/DNB NC#5/Statkraft cup #4   17-senior Normal Brumunddal MjøsSki  
  15.02.2014 NM Junior/DNB NC#5/Statkraft cup #4   17-senior Sprint Brumunddal MjøsSki  
  16.02.2014 NM Junior/DNB NC#5/Statkraft cup #4   17-senior Stafett Brumunddal MjøsSki  
  21.02.2014 Hovedlandsrenn   15-16 Normal Knyken Orkdal  
  22.02.2014 Hovedlandsrenn   15-16 Sprint Knyken Orkdal  
  23.02.2014 Hovedlandsrenn   15-16 Stafett Knyken Orkdal  
                 
                 
MARS 01.03.2014 Kretsrenn   alle Fellesstart Feed Gjesdal  Heidi Ims /  Geir Mikalsen
  07.03.2014 NM Fellesstart Jr/DNB NC#6/Statkraft cup #5   17-senior Fellesstart Os Røros IL  
  08.03.2014 NM Fellesstart Jr/DNB NC#6/Statkraft cup #5   17-senior Supersprint Os Røros IL  
  09.03.2014 NM Fellesstart Jr/DNB NC#6/Statkraft cup #5   17-senior NM Mix Stafett Os Røros IL  
  15.03.2014 Regionscup avslutning X alle Sprint Bortelid Agder  
  16.03.2014 Regionscup avslutning X alle Jaktstart Bortelid Agder  
  20.03.2014 Youngstar Finale            
  23.03.2014 Kretsrenn   alle Normal Tjørhom Figgjo  Eva Lillebakken /  Stein Tyldum
  25.- 30.3.2014 NM Fellesstart Jr/DNB NC#7/Statkraft cup #6   17-senior   Voss Voss  
  29.03.2014 NC junior finale    17-21 Fellesstart Voss Voss  
                 
                 
APRIL 04.-06.2014 Liatoppen            
                 
                 
UTTAKSRENN FOR YOUNG STAR            
2 x Kvalfoss                
2 x Hovedlandsrenn              
2 x LM ( sørnorsk)